Bakkersgist (gist)

Vragen en Antwoorden over verschillende diëten en voedingsmiddelen.
Gebruikersavatar
HALAL OF NIET?

Bakkersgist (gist)

Berichtdoor HALAL OF NIET? » 13 Jul 2018, 23:17

S. A
Ik heb een vraag over gist, dat wordt verwerkt in brood, crackers etc. Waarvan het niet duidelijk is omschreven in de ingrediënten welk gist er wordt gebruikt. (bakkersgist?)

Wordt het gist dat is verwerkt in voedingswaren die ik hierboven heb opgenoemd gezien als halal of haram.

Een voorbeeld van een ingrediëntenlijst:
-Volkoren ROGGEMEEL, gist, zout

-TARWEBLOEM 100%, palmolie, zout, zuurteregelaar (natriumwaterstofcarbonaat), GERSTEMOUTMEEL, gist, 100g eindproduct is bereid met 100g tarwebloem.

Ik sta namelijk in het weekend op de afdeling proeverij en ik wil graag alles Halal houden en met vertrouwen uitdelen


Terug naar “Vraag en Antwoord”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten