EGA cursusplaatsen

Afvallen in 2021

Wekelijks worden op meer dan 150 plekken in Nederland cursussen gegeven door deskundige EGA-consulenten. De EGA Afslank- en begeleidingsclub is zowel voor vrouwen als voor mannen.

EGA Cursus

Het inschrijfgeld voor de EGA cursussen bedraagt € 10,00 Daarnaast is er € 7,00 cursusgeld per week verschuldigd. Lees alles over de EGA Dieet Methode.

EGA Cursusplaatsen

Wekelijks worden er, op vele plaatsen in Nederland, cursussen gegeven door deskundige EGA-consulenten. De EGA Afslank- en begeleidingsclub is zowel voor vrouwen als voor mannen. Raadpleeg de onderstaande lijst voor actuele cursusplaatsen.

CursusplaatsLocatietijd
Alblasserdam                    M. F. C. MaaspleinMaasstraat 30dinsdag 09.00 – 10.00
Lizetta Gardien010 4978360 / 06 24441656donderdag 19.30 – 20.30
Alphen aan de Rijn        Wijkcentrum RidderveldConcertweg 3
Annie Disseldorp0182 528255dinsdag09.00 – 10.00
Paula Slootjes06 55110508donderdag19.00 – 20.00
Apeldoorn                          Wijkcentrum de StolpViolierenplein 101woensdag19.30 – 20.30
Apeldoorn                        Wijkcentrum Het BolwerkRavelijn 55woensdag19.00 – 20.00
Apeldoorn                       Wijkcentrum OrcaGermanenlaan 360vrijdag09.30 – 10.30
Marion Hinrich06 30792497
Arnhem (Prezikhaaf)     BethlehemkerkHoningkamp 25donderdag    19.30 – 20.30
Arnhem                               Wijkcentrum ElderveldBrezanpad 15dinsdag           09.00 – 10.00
Dorien Vernooy0481 461413
BantPolenweg 22dinsdag           21.00 – 22.00
Greetje Vis0527 274241
Barendrecht                      M.F.C. Het TrefpuntDr. Kuyperstraat 4woensdag      19.00 – 20.00
Nelly van der Wal0180 464442
Barneveld                            Party centrum de VeluwehalNieuwe Markt 6donderdag    20.00 – 21.0019.30 – 20.30
Annie Disseldorp0182 528255
Beek en Donk                    Tennishal d n Oude TorenWijnkelderweg 7woensdag      09.30 – 10.30
Annuska vd Heijden06 36010498
Bemmel                                De KinkelAmbestraat 1maandag         11.00 – 12.00
Dorien Vernooy0481 461413maandag         18.00 – 19.00
Bleiswijk                             De SnipDorpsstraat 5maandag         19.00 – 20.00
W. Wulffraat06 40453089 / 010 5224411
Bodegraven    Merel 56maandag        09.00 – 10.00
Carla Vonk0172 611507donderdag    18.45 – 19.45
Boekel                                 Apotheek BoekelKerkstraat 35maandag        18.30 – 19.30
Anita van Eijk0413 353191 / 06 52691476
Breda                                      Het ErasmushuisErasmusweg 24dinsdag          19.00 – 20.00
Hanny Poncin076 5653243 / 06 28390754
Brielle                                ’t Dijckje in dorpshuis ’t DijckhuisDijkpotingen 10donderdag    19.00 – 20.00
Selina Verhoeven0187 785034
Bruinisse                             Het DorpshuisMolenstraat 52maandag19.00 – 20.00
Selina Verhoeven0187 785034
Capelle a/d IJssel            De MeerpaalRivierenweg 15maandag        20.15 – 21.15
Nelly van der Wal0180 464442
Culemborg                             De PalsterHageroos 1woensdag     18.30 – 19.30
Helmi Zuurmond
De Lier                                        ver. gebouw de RankRankpleindinsdag           18.30 – 19.30
Joke Slingerland06 37341349
Delft (Zuid)Rotterdamseweg 150Awoensdag      09.00 – 10.00
Delft                                       Wijkcentrum de HofsteeSandinoweg 149maandag        19.00 – 20.00
Renate Rougoor06 28534603
Den HaagMelis Stokezijde 18dinsdag          18.30 – 19.30
Pien vd Velde070 2114720 / 06 43036666
Didam                                  Sporthal de MuizenbergLupinestraat 11woensdag      18.30 – 19.30
Jolanda Meurs0316 226570 / 06 15687853donderdag     10.00 – 11.00
Dordrecht                          Trefpunt Nieuwe StoofSavornin Lohmanweg 100dinsdag           19.00 – 20.00
Dorien Cambeen06-51260687
Doorn                                   Woonzorgcentrum BeatrixJacob van Ruijsdaellaan 17maandag        18.30 – 19.30
Carla Vonk0172 611507
Druten                                  Kringgroep VDH gebouwDe Gelenberg 12woensdag      18.15 – 19.15
Thea v Vlaanderen06 48152098
Ede                                            De Open HofHoflaan 2woensdag19.00 – 20.00
Annie Disseldorp0182 528255
Elburg                                   Sporthal t HuykenLange Weidedinsdag           09.00 – 10.00
J. Nieuwenhuijzen0341 257533 / 06 40103262
Elst                                        Zalencentrum Onder de Torenst. maartenstraat 34woensdag     11.00 – 12.00
Dorien Vernooy0481 461413woensdag     18.00 – 19.00
Emmeloord                       Buurthuis de ErvenAmstelland 2maandag         09.30 – 10.30
Greetje Vis0527 274241donderdag    19.00 – 20.00
Enkhuizen                           Wooncentrum HerfstzonRomeinstraat 41woensdag      09.30 – 10.30
Elly Loos(ing. voorbij  bibliotheek)woensdag      19.30 – 20.30
0227 581696
Geldermalsen                  Gereformeerde KerkEmmalaan 2dinsdag18.15-19.30
Thea van vlaanderen06-481522098
Gendt                                    S.K.C. De LeemhofDorpstraat 1maandag        19.30 – 20.30
Dorien Vernooy0481 461413woensdag     09.00 – 10.00
Genemuiden                    d’ OvertoomGrutto 1woensdag      09.30 – 10.30
Irma Jansen038 4542797
GiessenburgLiesveld 5maandag       20.00 -21.00
Lia Mostert0184 652318
Gouda (Bloemendaal)  Kerkgebouw De VesteRidder van Catsweg 300dinsdag19.00 – 20.00
Paula Slootjes06 55110508
Gouda (Goverwelle)      Sporthal de ZebraGoverwellesingel 10maandag18.30 – 19.30
Gouda                                  EGA hoofdkantoorJames Wattstraat 19woensdag19.00 – 20.00
Letitia Polak0182 585160
Grave                                  CatharinahofKoninginnedijk 1dinsdag11.00 – 12.00
Dorien Vernooy0481 461413
Groesbeek                        Verenigingsgebouw De SleutelBredeweg 71dinsdag          14.00 – 15.00
Dorien Vernooy0481 461413dinsdag          20.30 – 21.30
Harderwijk                        Molen Den HoopHavendijk 9dinsdag          13.30 – 14.30
J. Nieuwenhuijzen0341 257533 / 06 40103262dinsdag           18.30 – 19.30
Hardinxveld Giessendam O.K.K. GebouwRijnstraat 1Amaandag        18.30 – 19.30
Lia Mostert0184 652318
Heeswijk Dinther           Par.huis Willibrord CentrumHoofdstraat 78woensdag      19.00 – 20.00
Anita van Eijk0413 353191 / 06 52691476
Hellevoetsluis                               De Oude WoelhoekAchterdorp 9woensdag19.00 – 20.00
Paula Slootjes06 55110508
Heteren                             Zalencentrum de BongerdDe Rauwendaal 3maandag         21.00 – 22.00
Dorien Vernooy0481 461413vrijdag              09.00 – 10.00
Hollandse RadingTolakkerweg 50donderdag    13.30 – 14.30
H. Blauwendraad06 – 49596065donderdag    19.00 – 20.00
035 – 6312289
Hoogkarspel                      Het Noorder LandhuisRaadhuisplein 92dinsdag          19.00 – 20.00
Elly Loos0227 581696
Hoogvliet                            Aquarium en VijververenigingGrebbeweg 14bwoensdag      10.00 – 11.00
Rachel van Ooijen06 5366879619.30 – 20.30
Huissen                                Soc. C  Centrum De BrinkDe Brink 7/8donderdag     09.00 – 10.00
Dorien Vernooy0481 461413donderdag    18.00 – 19.00
IJmuiden                            De Petra KerkSpaarnestraat 8maandag        18.45 – 19.45
Mirjam Verhagen06 50808866/ 0255 510760
Ilonka Reuser06 46218152
IJsselmuiden                    De HoeksteenGoudplevier 103woensdag      19.00 – 20.00
Irma Jansen038 4542797
Krimpen a/d IJssel          De TuyterNachtegaalstraat 8donderdag     19.00 – 20.00
Letita Polak0182 585160
Lekkerkerk                         De Breeje HendrickNicolaas Beetstraat 1dinsdag            20.00 -21.00
Letita Polak0182 585160
Maassluis                            Het Witte KerkjeConstantijn Huygenstraat 1dinsdag          19.30 – 20.30
Lizetta Gardien010 4978360 / 06 24441656
Marknesse                          Ned. Ger. Kerk Het AnkerHoogzijde 2dinsdag          19.00 – 20.00
Greetje Vis0527 274241woensdag     09.30 – 10.30
Middelharnis                     Recreatie Centrum de StaverOlympiaweg 32maandag19.00 – 20.00
Paula Slootjes06 55110508
Millingen aan de Rijn   KultuurhuusHeerbaan 115maandag        09.00 -10.00
Dorien Vernooy0481 461413
NesselandeBrandingdijk 114woensdag      10.00 – 11.00
Ellen van Bladel06 30450355
Nieuw Vennep                Act. centrum ZomerparkSandestein 42maandag        19.00 – 20.00
Jacqueline Groos06 23155540
Nieuwegein                       MauritsschoolKastanjestraat 4dinsdag          19.30 – 20.30
B. van der Poort030 6047685 / 06- 43035530
NieuwkuijkNieuwkuijksestraat 145dinsdag           13.00 – 15.00
Beddy van Loon073 5118991woensdag      18.00 – 20.00
Nijkerk                                Wijkcentrum CorlaerRijstegoed 2-4donderdag     18.00 -19.00
Annie Disseldorp0182 528255
Nijmegen                           Ark van OostCipresstraat 154woensdag      19.30 – 20.30
Nijmegen                           Wijkcentrum de SchakelArchimedesstraat 9donderdag    11.00 – 12.00
Nijmegen                           Wijkcentrum DukenburgMeyhorst 7039dinsdag           18.30 – 19.30
Dorien Vernooy0481 461413
Noordwijk                          Kerkhofpad 26woensdag       19.00 – 20.00
Carla Vonk0172 611507
Numansdorp                     De VoorhofTorenstraat 16maandag         10.00 – 11.00
Joke Slingerland06 37341349
Nunspeet                           Locatie KerkgebouwDriestweg 4maandag        13.30 – 14.30
J. Nieuwenhuijzen0341 257533 / 06 40103262maandag        18.00 – 19.00
maandag        19.15 – 20.15
Nuth                                      Midgetgolfclub Zicht NirveVoorsterstraat 2maandag        19.00 – 20.00
Mireille van Best046 4434068
Oosterhout (NB)              Café Sluis 1Wilhelminalaan 91dinsdag           09.30 – 10.30
Oosterhout (NB)             De PannehoefWilhelminalaan 57 / 59woensdag      18.45 – 19.45
Cillie Wassing0162 428528
Opheusden                       De NotenbalkHamsestraat 6woensdag      18.00 – 19.00
Heidi van IJmeren0488 441077
Oud Beijerland                 A. C.  Hoekse WaardOost Voorstraat 79donderdag     18.30 – 19.30
Joke Slingerland06 37341349
Oud Karspel                      Het Behouden HuisDorpsstraat 850maandag         19.00 – 20.00
Susan Boddeus0226 342195 / 06 50542718
Oudewater                        Maria SchoolNieuwstraat 11maandag        20.00 – 21.00
Letita Polak0182 585160
Pijnacker                             OntmoetingskerkKlapwijkseweg 91donderdag     19.30 – 20.30
Mieke Bruinsma010 4711755
Ridderkerk                         Kerkgebouw De LevensbronJan Luykenstraat 10donderdag     18.30 – 19.30
Nelly van der Wal06 29437353 / 0180 46 44 42
Rosmalen Hintham           S.C. Centrum De BiechtenVincent van Goghlaan 1maandag        19.00 – 20.0018.30 – 19.30
Emmy van Dooijeweerd06 81886761
Rotterdam IJsselmonde  Trefpunt de DijkSusannadijk 153maandag        18.30 – 19.30
Nelly van der Wal0180 464442woensdag     09.00 – 10.00
Rotterdam Overschie    Het PrachthuisAbtsweg 2woensdag      19.00 – 20.00
Sylvia Jagt06 28541265
s Gravendeel                   Ons CentrumKerkstraat 25Adonderdag     20.30 – 21.30
Joke Slingerland06 37341349
s Hertogenbosch      S.C. Centrum De BiechtenVincent van Goghlaan 1maandag        19.00 – 20.0018.30 – 19.30
Rosmalen06 81886761
Emmy van Dooijeweerd
Schiedam    Noord           TerpzichtNoordeinde 12maandag        19.00 – 20.00
Jos van Vliet06 40249618woensdag      10.00 – 11.00
Schijndel                             S.C.C. De KajuitHoutstraat 14dinsdag            18.00 – 18.45
Anita van Eijk0413 353191dinsdag            19.00 – 20.00
06 52691476woensdag       09.30 – 10.30
SchinnenBroekweide 17woensdag       09.00 – 10.00
Mireille van Best046 4434068woensdag       10.00 – 11.00
Schoonhoven                   Sporthal de Meent’s Heerenbergstraat 26dinsdag           18.30 – 19.30
Letitia Polak0182 585160
s-Gravenzande Heenweg Het Open HuisHyacinthstraat 24dinsdag           20.30 – 21.30
Joke Slingerland06 37341349
St-Oedenrode                   Sporthal de StreepenLaan van Henkenshage 5maandag        09.30 – 10.30
(boven in de vergaderruimte)donderdag     18.00 – 18.45
Anita van Eijk0413 353191donderdag     19.00 – 20.00
06 52691476
Sleeuwijk                          Cultureel Centrum de BolderikNanningh Keyserstraat 2maandag         09.30 – 10.30
Nel van der Wal06 29437353 / 0180 464442
Spijkenisse                        Wijkcentrum De AkkersLenteakker 5dinsdag            19.00 – 20.00
Rachel van Ooijen06 53668796
Tiel                                        Ger. Kerk, Glazen zaalDr. Schaepmanstraat 23dinsdag           18.15 – 19.30
Thea van Vlaanderen06 4815298
Tilburg                                 De BaselaerHoefstraat 175dinsdag           19.00 – 20.00
Susan Wassing013 8893734
Uden                                    Kinderboerderij UdenArtillerieweg 3maandag         09.00 – 10.00
Anouska v d Heijden06 36010498
Urk                                         Zwembad t BunStaartweg 30maandag         19.00 – 20.00
Greetje Vis0527 274241dinsdag            09.30 – 10.30
Utrecht Overvecht        RafaelkerkLichtenbergdreef 4maandag         19.00 – 20.00
Annie Disseldorp0182 528255
Veghel                                Wijkgebouw de LapvoetDe Leest 45maandag         13.30 – 14.30
woensdag      18.30 – 19.30
Veghel                                Wijkgebouw de SpilDe Bunders 5donderdag    09.30 – 10.30
Anita van Eijk0413 353191
06 52691476
Vlaardingen                      Indische BuurtFloreslaan 41dinsdag           10.00 – 11.00
Sylvia Jagt06 28541265dinsdag           14.00 – 15.0018.30 – 19.30
Vorden                                P. v  Vollenhovenlaan  17maandag         09.30 – 10.30
Inge Rouwen06 12777922maandag         19.00 – 20.00
dinsdag           19.00 – 20.00
woensdag         9.30 – 10.30