Scholier krijgt les over gezondheid

Scholen in Bilthoven en Breda beginnen binnenkort met een experiment, waarbij de scholieren elke week twee uur les krijgen over de risico’s van ongezond gedrag. De middelbare scholieren wordt geleerd hoe ze van drank, drugs en chips af moeten blijven en meer moeten bewegen. De methode, gebaseerd op een Amerikaans onderzoek, is dinsdag gepresenteerd tijdens een congres over ontwikkelingen in het gezondheidsonderwijs op middelbare scholen en het middelbaar beroepsonderwijs in Bilthoven.

Schadelijk

Het experiment richt zich op leerlingen van 13 tot 16 jaar, die van elkaar moeten leren dat drank en drugs schadelijk zijn. Het experiment heeft de steun van zorgverzekeraar Agis, die een deel van de kosten betaalt. Het Julius Centrum voor Gezondheidswetenschappen en Eerstelijns Geneeskunde Universitair Medisch Centrum Utrecht begeleidt het experiment.

bron: distrifood

Stem of voeg toe aan Uitleg over het gebruik van deze icons : Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck
Print dit artikel

Email dit artikel





Email dit artikel

Laat een reactie achter