Oerdieet

Dit is een nieuwe rage onder diëten. Het gaat hierbij om het eten van ‘rauw’, ofwel onbewerkt, voedsel. In New York zijn er meerdere restaurants waar je deze nieuwste rage onder de diëten kunt nuttigen. Ook zijn er vele Hollywood sterren helemaal fan van dit dieet, zoals Demi Moore en Byran Adams.

Het dieet bestaat uit ongekookte groenten, noten, fruit en water. Volgens de bedenkers behoud je op die manier de meeste mineralen, vitaminen en enzymen van het voedsel. De groenten dienen ook zoveel mogelijk van het seizoen te zijn en uit de omgeving te komen, zodat het zo min mogelijk is bewerkt. Zuivelproducten en vlees komen in het rijtje niet voor.

Voordeel: Groente, fruit en noten zijn goede, gezonde voedingsmiddelen.

Nadeel: Deze voeding zal op den duur tekorten op gaan leveren in bijvoorbeeld ijzer en calcium. Daarbij komt dat het ver afwijkt van onze eetgewoontes en het daardoor moeilijk vol te houden is.

Meer informatie:

Paperback | 138 Pagina’s | Lifetime | 1ste Druk | 2005
ISBN: 9021542005

Heb je ervaring met het bovenstaande dieet? Vragen of suggesties? gebruik hiervoor het onderstaande formulier.

Hartelijk dank voor je bijdrage!

© vetvrij.com - dit artikel mag niet zonder toestemming worden overgenomen.
Reageer op dit artikel Print dit artikel

Email dit artikel





Email dit artikel

Gerelateerde artikelen:


2 Reacties op “Oerdieet”

Laat een reactie achter
  1. Linda van Drachten Zegt:

    Vandaag heb ik het boek besteld via bol.com
    Ben benieuwd of het me gaat helpen

    Linda

  2. Cindy van de Ven Zegt:

    Ik zou graag in contact komen met mensen die al enige ervaring hebben met “raw food”.

    Cindy van de Ven

Laat een reactie achter


Snel reageren op artikelen op deze website? registreer je dan nu gratis. Je kan dan ook een leuke avatar bij je reacties plaatsen.