Dikste man ter wereld valt 230 kilo af
->
Dus jij denkt dat je dik bent? De dikste man ter wereld, volgens het Guinness Book Of Records, is 230 kilo afgevallen. De
Mexicaan uit Monterrey raakte bijna de helft van zijn gewicht kwijt in een kortere periode dan zijn artsen hadden verwacht.
De 42-jarige Manuel Uribe kondigde aan op 9 maart zijn eerste ‘wandeling’ in jaren te gaan maken. Hij wordt dan uit zijn huis getakeld om liggend op een dieplader een ritje te maken.
Uribe was lange tijd noodgedwongen aan zijn bed gekluisterd door zijn gewicht. Hij woog ooit 570 kilo. Specialisten uit Mexico, de Verenigde Staten en Italië hielpen hem de afgelopen twee jaar af te vallen. Uribe wil de komende vier jaar nog dunner worden. Zijn streefgewicht is 120 kilo.
bron: telegraaf
© vetvrij.com - dit artikel mag niet zonder toestemming worden overgenomen.Reageer op dit artikel
Email dit artikel
Gerelateerde artikelen:
- Date dikke man mislukt
- Eindelijk seks voor Manuel Uribe
- Zwaarste man ter wereld getrouwd
- Man valt 22 kilo af door kauwgum
- Fabel: Als je weinig eet, val je af

Toevoegen aan Favorieten
















Reactie nummer: 1 - geplaatst op 13 februari 2008 om 11:00
oei….die is echt dik…nee…ik denk niet meer dat ik dik ben…na ik een fragmentje heb gezien van de afvallers…(die komen er weer op op sbs6)had ik iets van…wat zeur ik toch…ik voel me een stuk slanker!!!…dus ik zeur nooit meer ….dat ik een opgeblazen kikker ben…dat valt bij mij nu nog reuze mee…na wat ik gezien heb…stop gelijk met lijnen en dieten…(hahahahahahaha..nee hoor..daar ga ik DUS WEL MEE DOOR)