Bereik je ideale gewicht voor kinderen en tieners

‘Hoe komt het toch dat steeds meer kinderen te zwaar zijn?’ wordt gewichtsconsulente Sonja Bakker vaak gevraagd. Haar antwoord is eigenlijk heel simpel: we weten niet meer zo goed wat een gezond eetpatroon is voor onze kinderen. Zelf was Sonja een dikke baby. Voor haar vijftiende had ze alle diëten die er waren al gevolgd. Toen Sonja de opleiding tot gewichtsconsulente is gaan volgen, ontwikkelde ze haar eigen dieetmethode. Haar eerste boek: Bereik je ideale gewicht! is een bestseller. Door haar nuchtere aanpak en de bruikbare weekmenu’s zijn duizenden mensen met behulp van dit boek afgevallen. Gewichtsconsulente Sonja Bakker garandeert je: met haar kant-en-klare weekmenu’s speciaal

voor kinderen, leer je je kind een gezond eetpatroon aan, zonder dat je er heel gekke dingen voor hoeft uit te halen. Dit boek is bedoeld voor kinderen van 3 t/m 18 jaar die hun ideale gewicht willen bereiken. Voor elke leeftijdscategorie is er een apart hoofdstuk, opgebouwd uit verhalen uit de praktijk, tips en adviezen, recepten en weekmenu’s. Gewichtsconsulente Sonja Bakker runt haar eigen praktijk. Zij begeleidt mannen, vrouwen en vooral kinderen die op een gezonde manier van hun overgewicht willen afkomen.

Bestel dit boek bij bol·com

Bereik je ideale gewicht voor kinderen én tieners !
Bereik je ideale gewicht voor kinderen en tieners !
Sonja Bakker

Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!

Of bestel een van de andere boeken van Sonja Bakker

Bereik je ideale gewicht !
Bereik je ideale gewicht !
Sonja Bakker

Gesponsorde links over Dieet, Voeding & Gezondheid

Bereik en behoud je ideale gewicht!
Bereik en behoud je ideale gewicht!
Sonja Bakker

Zomerslank met Sonja
Zomerslank met Sonja
Sonja Bakker

Gezond genieten met Sonja
Gezond genieten met Sonja
Sonja Bakker

Verleg je grenzen met Sonja en Rik
Verleg je grenzen met Sonja en Rik
Sonja Bakker

Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!

Heb jij dit boek gelezen? Discussieer hier met ons mee of lees hier alle reacties. Reageren kan ook anoniem!

  • NuJIJ
  • eKudos
  • RSS
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Ping.fm
  • Live
  • MSN Reporter
  • Twitter
  • Add to favorites
© vetvrij.com - dit artikel mag niet zonder toestemming worden overgenomen.
Reageer Lees Reacties Dieet-Forum

E-mail dit artikel





E-mail

Gerelateerde artikelen:


12 Reacties op “Bereik je ideale gewicht voor kinderen en tieners”

Laat een reactie achter
  1. olga preusterink Zegt:

    hallo ,
    k heb het boek niet gelezen maar ik heb er wel een vraag over.
    staat er ook een tabel in over hoeveel een meisje van 9 jaar ongeveer mag wegen?
    mijn dochter is 9 en weegt 40.7 kg dit op 2-12-07 een maand geleden op 6-11-07 woog ze 39.7 ze is dus in 1 maand 1 kilo aangekomen is dit normaal en is ze niet te zwaar voor haar leeftijd?

    Ik hoop op een andwoordt van u

    Groetjes Olga

  2. anoniem Zegt:

    Hallo, ik ben een meisje van bijna 13 dat haar zelf veel te zwaar vind.
    Ik heb op heel veel manieren geprobeerd op af te vallen alleen het lukt maar niet.
    Ik ben 1.60 en weeg 48 kilo ..ik op op een paar sites mijn BMI berekend en dat is allemaal goed .. alleen ik wil toch afvallen.
    Het mag ook niet van m’n ouders .. heeft u tips om toch af te vallen ?

  3. Anoniem Zegt:

    Jaa, ik heb ook het probleem dat ik wil afvallen, op dit moment ben ik al een tijdje bezig alleen ik kan niet op heel erg veel plekken tips vinden of een uitprintbare afslankmethode. Dus moe tik het zelf doen en mijn moeder is hier dan ook erg op tegen, maar ja. Ik vroeg me af of mensen nog tips hebben of sites?

  4. annoniem Zegt:

    Ik heb een probleem. ik ben een meisje van 14 jaar ik ben 1,70 meter lang en ik weeg 63 kilo. ik wil graag afvallen maar dat mag niet van mijn ouders want die zeggen dat ik er goed uit zie. ik heb op verschillende sites gekeken voor mijn bmi te berekenen en volgens zo’n meter heb ik een gezond gewicht. heeft u misschien tips?

  5. Natas Dieet Deskundige Zegt:

    Beste anoniempjes,

    Lees het volgende artikel voor mee informatie. Ga bij twijfel naar jullie huisarts of schoolarts voor advies. Artsen hebben een geheimhoudingsplicht en zullen dus niets tegen je ouders vertellen.

    Ben je een meisje:
    http://www.vetvrij.com/gezond-gewicht-voor-meisjes.html

    Ben je een jongen:
    http://www.vetvrij.com/gezond-gewicht-voor-jongens.html

    Succes!

  6. Anoniem Zegt:

    Ik zit zelf nog NET onder het streefgewicht, ik ben 1.71 en weeg 68! En wil op z’n minst 8 kilo kwijt! Maar hoe berijk ik dat! Ik drink al veel water, sport 3x per week ben sinds kort begonnen met 4 keer per week Joggen!

  7. felies. Zegt:

    hee,

    k heb een probleeem k vind mezelf veelste dik en te zwaar.
    ik ben 1.71m & 62kilo ! :|

    ik schaam me der echt voor, alleen de meeste mensen zeggen dat k helemaaal niet dik ben wat moe tik nou toch geloven?

    maaarja ik heb al alles geprobeeert en ik ben voor alles toe in staat, dus weetje een goede manier?

    xx

  8. A-Jay Zegt:

    Meiden laat ik even heel duidelijk wezen, jullie allemaal zijn absoluut niet dik.
    misschien dat een paar van jullie een beetje overwicht hebben, maar zijn absoluut niet te dik. Jullie moeten jullie niet zo druk maken over je gewicht, jullie zijn nog lekker jong, en horen te genieten van jullie leven en niet zo druk maken over die dingen. Iedereen is zo mooi zoals die is, en laat je door niemand iets wijsmaken. Is er een leuke jonge waar je helemaal gek van bent, maar hij jou niet ziet staan omdat hij jouwn “uiterlijk” niet bevalt, dan is hij jou gewoon niet waard. En weet hij niet wat hij mist! Dus dames maak je niet zo druk en geniet van je leven.

    Groeten,
    A-Jay

  9. annie Zegt:

    hoi allemaal,ik heb een vraagje waar kan je dat boek kopen ?
    als iemand dat weet hoor ik het graag !
    alvast bedankt

  10. May Zegt:

    Hey alle meiden hier die willen afvallen. Waar zijn jullie mee bezig? Jullie zijn toch helemaal niet te zwaar?!!!? Jullie ouders/vriendinnen en A-jay hebben gelijk om hirtegen te zijn!Als je zo doorgaat krijg je anorexia en geloof me, dat wil je écht niet meemaken. Ik heb het zelf gehad op m’n 13, maar ben nu 16 en allang terug op goed gewicht. Ik weeg nu 52 kg voor 163 cm. Dat is meer dan fotomodellen wegen, maar zo zie ik er het best uit en zo voel ik me ook. Leer jezelf toch aanvaarden zoals je bent!
    Love you all en suc6
    May

  11. anoniem Zegt:

    Heeey!,
    ik ben een meisje van 11,5 !, en ik ben 18 februari wordt ik 12, ik ben 1,67 en tussen de 51 & 52 kilo!
    is dit te zwaar?

    xx,
    mij

  12. Dietist in opleiding Zegt:

    Nee, je hebt een BMI van 18,6 je moet uitkijken dat je niet afvalt, als je zo blijft is het prima,, !! Ga zo Door..!!

Laat een reactie achter


Klik een keer op 'verstuur reactie' Het kan enkele seconden duren voor je reactie is verwerkt. Bedankt voor je reactie!

Wil jij automatisch een leuke avatar bij je reactie? mail dan een afbeelding naar de redactie en wij plaatsen hem bij je profiel.